Twój koszyk jest pusty

Firma KAJ powstała w 1992. W początkowym okresie swojego istnienia zajmowała się tylko produkcją zniczy. Wysoka jakość produktów, odpowiedzialne prowadzenie relacji biznesowych oraz innowacyjność i kreatywność pozwoliły jednak naszej firmie w krótkim czasie dołączyć do grona liderów tej branży w Polsce i długookresowo ugruntować tę pozycję. Stało się to możliwe dzięki przyjętemu od początku istnienia założeniu , że podstawowym celem naszej działalności jest maksymalizowanie zadowolenia naszych klientów. Dlatego właśnie tak istotne jest dla nas kładzenie nacisku na osiąganie najwyższej jakości naszych wyrobów.

Gwarancją tego jest dopasowanie produktu poprzez szereg testów do różnych pór roku i stref klimatycznych. Naklejając na znicze hologram KAJ gwarantujemy najwyższej jakości produkt renomowanej i jednej z największych firm w tej branży. Wskutek zastosowania najnowszych i najwydajniejszych technologii jesteśmy w stanie wyprodukować każdą ilość oferowanych przez nasz asortyment dóbr w atrakcyjnym dla klienta czasie i cenie. Posiadamy powierzchnie magazynowe na kilkadziesiąt tysięcy euro palet.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w logistyce jesteśmy w stanie dostarczyć nasze wyroby do każdego miejsca w Polsce , Europie i na świecie. Kooperujemy z wieloma klientami w kraju i za granicą, z powodzeniem realizujemy programy unijne, jako wystawcy bierzemy udział w imprezach wystawienniczych, otrzymaliśmy wiele certyfikatów, potwierdzających naszą rzetelność, innowacyjność, nastawienie na jakość zarówno produktów , jak i prowadzenia biznesu. Posiadamy dużą grupę sprawdzonych dostawców wszystkich półproduktów , których potrzebujemy do zrealizowania zamówienia.

Wciąż poszerzamy gamę naszych produktów. Do grona szerokiej kolekcji zniczy , od produkcji których zaczynaliśmy naszą działalność, w krótkim czasie dołączyła bogata oferta świec klasycznych, rustykalnych, lakierowanych i zapachowych w pełnej gamie kolorystycznej i ciekawym wzornictwie. Jesteśmy również największym producentem ręcznie wykonywanych i zdobionych zniczy - figurek ceramicznych, żywicznych i gipsowych w Europie.

Oferujemy też bogaty asortyment kompozycji kwiatowych i okazjonalnych typu stroiki, wieńce, wiązanki. Do naszej oferty dołączyły również artykuły stricte dekoracyjne, takie jak figurki, wytwarzane z żywicy, wosku lub gipsu oraz zestawy upominkowe. Nasza kreatywność nie ma granic, do czego przyczyniają się dobrze wyszkoleni pracownicy , będący specjalistami w branży. Na indywidualne zlecenie możemy zaprojektować dowolny rodzaj produktu , kierując się upodobaniami klienta w dowolnym materiale takim jak szkło, gips, żywica, parafina, plastik.

Staramy się dostarczać naszym klientom wyroby, które będą odpowiadały ich oczekiwaniom zarówno jeśli chodzi o wzornictwo jak i czas palenia. Naszą działalność opieramy na innowacyjności, partnerstwie, rzetelności i stabilności. Zapewniamy miłą i fachową obsługę, jak również transport, upusty, przedłużony termin płatności itp.

 


Zapraszamy do zakupu produktów marki KAJ

SZYBKI KONTAKT

Kaj Sp. z o. o.
ul. Ściegiennego 255
25-116 Kielce

Tel: 41 361 60 00
Kom: 600 081 990
E-mail: biuro@kaj.com.pl